COBRA z Samotraki
Champ.PL, Mł.Champ.PL, KT.III

ur. 26.09.2000, ruda
PKR IV-21182, nr rej. 20000/VII/00

O: Champ.PL - ULF z Radotinskych strani
(ZELOT Vekor & OLI z Radotinskych strani)
M: Champ.PL - WILMA z Samotraki
(Champ.PL SANTO v. Aschenbach & Champ.PL RADA z Samotraki)
Hod.: Anna Samocka








pobierz rodowód (jpg)

pobierz rodowód (pdf)


zobacz więcej zdjęć






OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE


Kraków, 30.06.-1.07.2001 (międzynarodowa), kl.M, S: Leszek Siejkowski Zwyc.Młodzieży
Legnica, 5.08.2001 (krajowa), kl.M, S: Zsuzsanna Balogh (H) – Zw.Młodzieży, Zwyc.Rasy
Wrocław, 29-30.09.2001 (międzynarodowa), kl.M, S: Dorota Witkowska – Zwyc.Młodzieży
Częstochowa, 21.10.2001 (krajowa), kl.M, S: Maria Zasada – Zwyc.Młodzieży
           MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI nr 4769 z dnia 17.12.2001

Leszno, 17.02.2002 (championów), S: Marek Lewandowski – NSwR, CWC
Wałbrzych, 14.06.2002 (krajowa), kl.P, S: Monika Berger – NSwR, CWC
Szczecin, 22-23.06.2002 (międzynarodowa), kl.P, S: Zygmunt Jakubowski– NSwR, CACIB, CWC
Kraków, 29-30.06.2002 (międzynarodowa), kl.P, S: Aleksandra Sękowska-Miros – Res.CACIB, CWC
Gąsawa, 8.09.2002 (klubowa), kl.P, S: Aleksandra Sękowska-Miros – CWC
Zielona Góra, 15.09.2002 (krajowa), kl.P, S: Andrzej Jakubowski – NSwR, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
           CHAMPION POLSKI nr 17537 z dnia 20.12.2002

Leszno, 24.05.2003 (międzynarodowa), S: Henryk Stępka – Res.CACIB, CWC
Lubin, 3.08.2003 (krajowa), kl.CH, S: Karolina Wójcik – NSwR, Zwyc.Rasy, CWC
Wrocław, 27-28.09.2003 (międzynarodowa), kl.O, S: Dorota Witkowska – CWC
           KRAJOWY KONKURS TROPOWCÓW, Wołów, 4.10.2003 - Dyplom IIIo
Poznań, 9.11.2003 (międzynarodowa), kl.CH, S: Dorota Witkowska – Res.CACIB, CWC

Katowice, 19-21.03.2004 (międzynarodowa), kl.U, S: Andrzej Kaźmierski – Res.CACIB, CWC

Opole, 23-24.04.2005 (międzynarodowa), kl.CH, S: Erwin Deutscher (A) – NSwR, CACIB, CWC
Leszno, 28-29.05.2005 (międzynarodowa), kl.CH, S: Hans Müller (CH) – NSwR, CACIB, CWC
Kraków, 25-26.06.2005 (międzynarodowa), kl.CH, S: Yochai Barak (Izrael) – CWC
Zielona Góra, 11.09.2005 (krajowa), kl.CH, S: Eugeniusz Klin – NSwR, Zwyc.Rasy, CWC, BOG
Wrocław, 24-25.09.2005 (międzynarodowa), kl.CH, S: Zygmunt Jakubowski – CWC

Środa Śląska, 3.06.2006 (klubowa), kl.U, S: Janusz Opara – CWC
Wrocław, 23-24.09.2006 (międzynarodowa), kl.CH, S: Marek Lewandowski – NSwR, CACIB, CWC

Legnica, 5.08.2007 (krajowa), kl.CH, S: Beata Żeglicka – NSwR, Zwyc.Rasy, CWC

Wrocław, 29-09-2012 (międzynarodowa), kl.W, S: Dorota Witkowska – Zwyc.Rasy