HARDA z Samotraki
Int.Champ. (CIE), Champ.PL, Champ.Wet., Mł.Champ.PL

ur. 21.07.2008, ruda
PKR IV-24918 Dk, nr rej. 25000/VII/08

O: Champ.PL, Mł.Champ.PL - RUMIANEK Elpida Kiani
(Int.Champ., Champ.PL, Mł.Champ.PL - JULIUS vom Benthener Forst & Int.Champ., Champ.PL, Mł.Champ.PL - CARINYA Długie Cudo)
M: Champ.PL, Mł.Champ.PL - COBRA z Samotraki
(Champ.PL, Mł.Champ.PL - ULF z Radotinskych Strani & Champ.PL - WILMA z Samotraki)
Hod.: Anna Samocka









pobierz rodowód (jpg)

pobierz rodowód (pdf)


zobacz więcej zdjęć






OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE

Jelenia Góra, 17.05.2009 (krajowa), kl.MŁ, S: Małgorzata Lewandowska – Zwyc.Młodzieży
Leszno 23-24.05.2009 (międzynarodowa), kl.MŁ, S: Lydia Erchart (NL) – Zwyc.Młodzieży, Zwyc.Rasy, BOG-2
Racibórz, 14.06.2009 (krajowa), kl.MŁ, S: Monika Berger – Zwyc.Młodzieży
Kraków, 27-28.06.2009 (międzynarodowa), kl.MŁ, S: Monika Berger – Zwyc.Młodzieży, Zwyc.Rasy
Bielsko-Biała, 5.07.2009 (krajowa), kl.MŁ, S: Massimiliano Manucci (I)– Zwyc.Młodzieży, Zwyc.Rasy
Legnica, 2.08.2009 (krajowa), kl.MŁ, S: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska – Zwyc.Młodzieży, Zwyc.Rasy, BOG-1
Gąsawa, 6.09.2009 (klubowa), kl.MŁ, S: Ella Orischenko (RUS) – Mł.Zwyc.Klubu,
Wrocław, 26-27.09.2009 (międzynarodowa), kl.MŁ, S: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska – Zwyc.Młodzieży
Rybnik, 4.10.2009 (krajowa), kl.Mł. S: Henryk Fonfara - Zwyc.Młodzieży, Zwyc.Rasy

           MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI nr 14031 z dnia 1.12.2009

Opole, 24.04.2010 (klubowa), kl.P, S: Horst Kettendorfer (D) – Zwyc.Klubu, Zwyc.Rasy, CWC
Opole, 25.04.2010 (międzynarodowa), kl.P, S: Petru Muntean (ROM) – Zwyc., CACIB, CWC
Łódź, 1-2.05.2010 (międzynarodowa), kl.P, S: Małgorzata Lewandowska – Res.CACIB
Jelenia Góra, 16.05.2010 (krajowa), kl.P, S: Maciej Kozber – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC
Bytom, 23.05.2010 (krajowa), kl.P, S:Paweł Osak – Zwyc., Zwyc.Rasy
Leszno, 6.06.2010 (międzynarodowa), kl.O, S: Aleksander Skrzyński – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC
Nowa Ruda, 27.06.2010 (krajowa), kl.P, S: Anna Malczewska – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-2
Legnickie Pole, 7.08.2010 (krajowa psów myśliwskich), kl.O, S: Anna Malczewska – CWC
Legnickie Pole, 8.08.2010 (krajowa), kl.O, S: Leszek Siejkowski – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Wrocław, 25-26.09.2010 (międzynarodowa), kl.O, S: Monika Berger – Res.CACIB

Leszno, 27.02.2011 (championów), S: Dorota Pawlikowska-Rosół – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC
Katowice, 19.03.2011 (międzynarodowa), kl.O, S: Carlos de Guinea Martinez (E) – Zwyc., CACIB, CWC
           CHAMPION POLSKI nr 36822 z dnia 18.04.2011
Opole, 1.05.2011 (międzynarodowa), kl.O, S: Krystyna Opara – Res.CACIB
Łódź, 7.05.2011 (międzynarodowa), kl.O, S: Lenka Fairaislová (CZ) – Zwyc., CACIB, CWC
Jelenia Góra, 15.05.2011 (krajowa), kl.CH, S: Beata Żeglicka – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Bytom, 22.05.2011 (krajowa), kl.CH, S: Aleksander Skrzyński – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Leszno, 4.06.2011 (międzynarodowa), kl.CH, S: Ludmila Nikitina (RUS) – Res.CACIB, CWC
Szczecin, 19.06.2011 (międzynarodowa), kl.CH, S: Camilla Hubbe (DK) – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC
Kraków, 25.06.2011 (międzynarodowa), kl.CH, S: Beata Żeglicka – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC, BOG-2
Będzin, 24.07.2011 (krajowa), kl.CH, S: Anna Rajs – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Wrocław, 24-25.09.2011 (międzynarodowa), kl.CH, S: Aleksandra Sękowska-Miros – Res.CACIB, CWC
Częstochowa, 16.10.2011 (krajowa), kl.CH, S: Grażyna Olender – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Kielce, 20.11.2011 (międzynarodowa), kl.CH, S: Grażyna Olender – Zwyc., Zwyc.Rasy., CACIB, CWC, BOG-4

Katowice, 17.03.2012 (międzynarodowa), kl.CH, S: Walter Jungblut (D) – Zwyc., CACIB, CWC
Opole, 29.04.2012 (międzynarodowa), kl.CH, S: Karolina Wójcik – Res.CACIB, CWC
Łódź, 5.05.2012 (międzynarodowa), kl.CH, S: Tamas Jakkel (H) – Res.CACIB, CWC

Opole, 28.04.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Viktoriya Pogodina (UA) – Res.CACIB, CWC
Bytom, 19.05.2013 (krajowa), kl.CH, S: Dorota Pawlikowska-Rosół – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Poznań-Antoninek, 25.05.2013 (krajowa psów myśliwskich), kl.CH, S: Anatoli Zhuk (BY) – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Wałbrzych-Świebodzice, 26.05.2013 (krajowa), kl.CH, S: Anna Malczewska – Zwyc., CWC
Leszno, 1.06.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Anna Rajs – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC, BOG-4
Kalisz, 9.06.2013 (krajowa), kl.CH, S: Paweł Osak – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Kraków, 15.06.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Ina Małecka – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC, BOG-4
Szczecin, 30.06.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Victor Lobakin (AZ) – Zwyc., CACIB, CWC
Mlada Boleslav (CZ), 20.07.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Vija Klučniece (LV) – Zwyc.Rasy, CACIB, CAC, CAC ČMKU
Będzin, 28.07.2013 (krajowa), kl.CH, S: Paweł Osak – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Bytom, 22.09.2013 (krajowa), kl.CH, S: Roman Sobkowicz – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Tulln (A), 28.09.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Zeljka Fon Zidar (SLO) – CACIB, CACA, BOS, Bundessieger A 2013
Poznań, 26.10.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Andrzej Jakubowski – Zwyc., CACIB, CWC
Poznań, 27.10.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Tamas Jakkel (H) – Zwyc.PL, CACIB, CWC
Kielce, 9.11.2013 (międzynarodowa), kl.CH, S: Marcela Fidrichova (SK) – Zwyc., Zwyc.Rasy, CACIB, CWC

           INTERCHAMPION (CIE) z dnia 8.05.2014

Wrocław, 25.09.2016 (międzynarodowa), kl.W, S: Andras Korozs (H) – Zwyc.Wet., Najl.Wet.w Rasie, Zwyc.Rasy
Rybnik, (krajowa psów myśliwskich),
1.10.2016
, kl.W, S: Krystyna Opara – Zwyc.Wet., Najl.Wet. w Rasie, Zwyc.Rasy, BOV-4
Zabrze, 9.10.2016, kl.W, S: Anna Kozłowska – Zwyc.Wet., Najl.Wet. w Rasie, Zwyc.Rasy, BOG-3
Jelenia Góra, 15.10.2016, kl.W, S: Aleksander Skrzyński – Zwyc.Wet., Najl.Wet. w Rasie, Zwyc.Rasy, BOV-3
           CHAMPION POLSKI WETERANÓW nr 243 z dnia 21.12.2016

Wrocław, 10.06.2017, kl.W, S: Grażyna Olender – Zwyc.Wet., Najl.Wet.w Rasie, Zwyc.Rasy, BIS-Wet.-1, BIS-2