JANULKA z Samotraki
Grand Champ.PL, Champ.PL, Mł.Champ.PL

ur. 15.10.2014, ruda
PKR IV-27299 Dk, nr rej. 28600/VII/14

O: Champ.PL, Champ.SRB - SHERGOL Lizus Maksimus
(Champ.RUS, Champ.CZ, Champ.RKF - DAKS-VEG-AS KRISTOFER ROBIN & Int.Champ.CIE, Champ.PL, Champ.LT - ALUZJA Ani Mru Mru)
M: Int.Champ.CIE, Champ.PL - HARDA z Samotraki
(Champ.PL - RUMIANEK Elpida Kiani & Champ.PL - COBRA z Samotraki)
Hod.: Anna Samocka








pobierz rodowód (jpg)

pobierz rodowód (pdf)


zobacz więcej zdjęć






OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE

Chorzów, 12.09.2015, kl.M, S: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska – Zwyc.Młodzieży, Najl.Junior w Rasie, Zwyc.Rasy, BOG-2
Bytom, 19.09.2015, kl.M, S: Istvan Csik (D) – Zwyc.Młodzieży, Najl.Junior w Rasie, Zwyc.Rasy
Wrocław, 27.09.2015 (międzynarodowa), kl.M, S: Maria Zasada – Zwyc.Młodzieży, Najl.Junior w Rasie,
           MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI nr 23302 z dnia 9.11.2015
Poznań, 8.11.2015 (międzynarodowa), kl.M, S: Andrzej Kaźmierski – Zwyc.Młodzieży PL, Najl.Junior w Rasie

Katowice, 19.03.2016, kl.P, S: Aleksandra Sękowska-Miros – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Wrocław (Psów Myśliwskich), 16.04.2016, kl.P, S: Ewa Gałecka – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-1,
Zakrzów (Racibórz), 17.04.2016, kl.P, S: Grażyna Olender – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-1, BIS-4,
Opole, 23.04.2016 (międzynarodowa), kl.P, S: Krystyna Opara – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, CACIB
Rybnik, 1.05.2016, kl.P, S: Anna Rajs – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Leszno, 29.05.2016 (międzynarodowa), kl.P, S: Lenka Frncova (CZ) – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, CACIB
Kalisz, 12.06.2016, kl.P, S: Małgorzata Supronowicz – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Kraków (klubowa), 18.06.2016, kl.P, S: Tamas Jakkel (H) – CWC,
Bielsko-Biała, 3.07.2016, kl.P, S: Leszek SIejkowski – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-4
Legnickie Pole (Legnica), (Psów Myśliwskich), 16.07.2016, , kl.P, S: Marlena Jakubowska – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC
Legnickie Pole (Legnica), 17.07.2016, kl.P, S: Andrzej Jakubowski – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC,
Wrocław, 25.09.2016 (międzynarodowa), kl.P, S: Andras Korozs (H) – CWC, Res.CACIB
Rybnik, (krajowa psów myśliwskich), 1.10.2016, kl.P, S: Krystyna Opara – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC
Zabrze, 9.10.2016, kl.P, S: Anna Kozłowska – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC
Jelenia Góra, 15.10.2016, kl.P, S: Aleksander Skrzyński – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC
Poznań, 30.10.2016 (międzynarodowa), kl.O, S: Andrzej Brabletz – CWC, Res.CACIB
Kielce, 12.11..2016 (międzynarodowa), kl.O, S: Päivi Eerola (FIN) – CWC
           CHAMPION POLSKI nr 52469 z dnia 28.12.2016

Katowice, 18.03.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Tino Pehar (HR) – Res.CACIB
Opole, 22.04.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Fabrizio La Rocca (I) – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC, CACIB
Jelenia Góra, 30.04.2017, kl.CH, S: Anna Rajs – CWC
Leszno, 4.06.2017, kl.CH, S: Grzegorz Weron – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-3
Wrocław. 10.06.2017, kl.CH, S: Grażyna Olender – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC
Kalisz, 11.06.2017, kl.CH, S: Maciej Lipiec – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, BOG-2
Kraków, 17.06.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Paul Stanton (S) – Najl.Dorosła Suka w Rasie, Zwyc.Rasy, CWC, CACIB
Mlada Boleslav, CZ, 12.08.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Paolo Tartaro (I) – CAC
Nitra, SK, 16.09.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Imrich Simonič (SK) – CAC, CACIB, BOB
Nitra, SK, 17.09.2017 (międzynarodowa), kl.CH, S: Juan Naveda (E) – CAC, Res.CACIB

Bratysława, SK, (Duodanube Bratislava), 19.08.2018 (międzynarodowa), kl.CH, S: Otakar Vondrous (CZ) – Res.CAC, Res.CACIB
Wrocław. 30.09.2018 (międzynarodowa), kl.CH, S: Anna Rajs – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC, CACIB
Czeskie Budziejowice, CZ, 6.10.2018 (międzynarodowa), kl.CH, S: Veronika Chrpova (CZ) – CAC, Res.CACIB
Bratysława, SK, (Danube CACIB), 28.08.2018 (międzynarodowa), kl.CH, S: Kriisk Kalvo (EE) – Res.CAC
Poznań, 17.11.2018 (międzynarodowa), kl.CH, S: Piotr Król – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC, CACIB

Nadarzyn, 31.03.2019 (międzynarodowa), kl. CH, S: Lenka Fairaislova (CZ) – Najl.Dorosła Suka w Rasie, CWC, CACIB
           GRAND CHAMPION POLSKI nr 491 z dnia 25.06.2019