ZIUTA z Samotraki
Int.Champ., Champ.PL, Champ.CZ, Champ.SK,
WUT-Champ., KN.II

ur.13.03.1994, czarna podpalana
PKR IV-14336, nr rej. 15677/VII/94

O: Chilli's FLOTTE FOLMER
(Fyrendal's ELIAS & Chilli's TAMARA)
M: Champ.PL - SIXA z Samotraki
(Champ.PL - EROS Herbu Ulanicki & LOLITA z Samotraki)
Hod.: Anna Samocka








pobierz rodowód (jpg)

pobierz rodowód (pdf)









OSIĄGNIĘCIA WYSTAWOWE


Katowice, 9.04.1995 (krajowa), kl.MŁ, S: Dorota Witkowska – Zwyc.Młodzieży
Opole, 22-23.04.1995 (międzynarodowa), kl.MŁ, S: Aleksandra Sękowska-Miros – Zwyc.Młodzieży
           Wiosenne Próby Polowe, Tyniec Mały, 7.05.1995 - dyplom IIIo
Bytom, 27-28.05.1995 (międzynarodowa), kl.MŁ, S: Kazimierz Ściesiński – Zwyc.Młodzieży
           MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI nr 427 z dnia 28.06.1995
Wrocław, 23-24.09.1995 (międzynarodowa), kl.O, S: Eugeniusz Klin – Zwyc., CACIB, CWC

Katowice, 16-17.03.1996 (międzynarodowa), kl.O, S: Dorota Witkowska – Zwyc., CACIB, CWC
Lublin, 14.04.1996 (klubowa), kl.O, S: Maria Bruska – Zwyc.Klubu
Opole, 20-21.04.1996 (międzynarodowa), kl.O, S: Dorota Demel – Zwyc., CACIB, CWC
Bytom, 25-26.05.1996 (międzynarodowa), kl.O, S: Stefan Štefik (SK) – Zwyc., CACIB, CWC
Kraków, 23.06.1996 (krajowa), kl.CH, S: ..... – CWC
           CHAMPION POLSKI nr 8035 z dnia 22.07.1996
Wrocław, 28-29.09.1996 (międzynarodowa), kl.CH, S: Dorota Witkowska – Zwyc., CACIB, CWC
Poznań, 9-10.11.1996 (międzynarodowa), kl.CH, S: Barbara Larska – Res.CACIB, CWC

Legnica, 10.08.1997 (krajowa), kl.CH, S: Janusz Sulgostowski, Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC
Wrocław, 27-28.09.1997 (międzynarodowa), kl.CH, S: Aleksandra Sękowska-Miros, Zwyc., CACIB, CWC
Poznań, 8-9.11.1997 (międzynarodowa), kl.CH, S: Kazimierz Ściesiński – CWC

Żnin, 20.09.1998 (klubowa), kl. CH, S:Jan Sochalski – Zwyc.Klubu, Zwyc.Rasy, CWC

Grębowo, 29.08.1999 (krajowa) – kl.CH, S: Marek Lewandowski – Zwyc., CWC
           Konkurs Norowców, Jaroszówka, 19.09.1999 - dyplom IIo
Wrocław, 25-26.09.1999 (międzynarodowa), kl.CH, S:Jan Sochalski – Zwyc., CACIB, CWC

Leszno, 20.02.2000 (championów), S: Henryk Fonfara – Zwyc., CWC
Grębowo, 27.08.2000 (krajowa), kl. CH, S: Grażyna Olender – Zwyc., CWC
           Konkurs Norowców, Jary, 2.09.2000 - dyplom IIo
Wrocław, 23-24.09.2000 (międzynarodowa), kl.CH, S: Aleksandra Sękowska-Miros – Res.CACIB, CWC

Leszno, 14.01.2001 (championów), S: Regina Witczak – Zwyc., CWC
Trenčin (SK), 27-28.01.2001 (międzynarodowa), kl.CH, S: Zvi Kupfenberg (Izrael) – CACIB, CAC
Katowice, 16-18.03.2001 (międzynarodowa), kl.U, S: Stefan Štefik (SK) – CWC
Opole, 28-29.04.2001 (międzynarodowa), kl.U, S: Erwin Deutscher (A) – Res.CACIB, CWC
Leszno, 12-13.05.2001 (międzynarodowa), kl.U, S: - Regina Witczak – CWC
Litoměřice (CZ), 26.05.2001 (międzynarodowa, kl.CH, S: Alena Jilkova (CZ) – Res.CACIB, CAC
Praha (CZ), 16-17.06.2001 (międzynarodowa), kl.CH, S: Josef Novak (CZ) – CAC
Krakow, 30-06.-1-07.2001 (międzynarodowa), kl.U, S: Leszek Siejkowski – CWC
Legnica, 5.08.2001 (krajowa), kl.CH, S: Zsuzsanna Balogh (H) – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC
Opole, 23.09.2001 (klubowa), kl.U, S: Dorota Witkowska – CWC
Wrocław, 29-30.09.2001 (międzynarodowa), kl.U, S: Dorota Witkowska – Res.CACIB, CWC
Częstochowa, 21.10.2001 (krajowa), kl.U, S: Maria Zasada – CWC
Poznań, 10-11.11.2001 (Europy Środkowej i Wschodniej), kl.U, S: Barbara Larska – CWC
Wałbrzych, 1.12.2001 (krajowa), kl.CH, S: Henryk Fonfara – Zwyc., Zwyc.Rasy, CWC
           INTERCHAMPION (CIB) z dnia 10.12.2001

Głogów, 19-20.01.2002 (krajowa), kl.CH, S: Albin Luknar (SK) – NSwR, Zwyc.Rasy, CWC
Trenčin (SK), 27.01.2002 (międzynarodowa) kl.CH, S: Dorota Witkowska – CAC
Katowice, 22-24.03.2002 (międzynarodowa), kl.U, S: Dorota Witkowska – Res.CACIB, CWC
Litoměřice (CZ), 26.05.2002 (międzynarodowa) kl.CH, S: Jaroslav Švec (CZ) – CAC
Wałbrzych, 14.06.2002 (krajowa), kl.CH, S: Monika Berger – NSwR., CWC
Szczecin, 22-23.06.2002 (międzynarodowa), kl.CH, S: Zygmunt Jakubowski – Res.CACIB, CWC
Kraków, 29-30.06.2002 (międzynarodowa), kl.U, S: Aleksandra Sękowska-Miros – CWC
Lubin, 4.08.2002 (krajowa), kl.CH, S: Jan Coufal (CZ) – CWC
Zielona Góra, 15.09.2002 (krajowa), kl.CH. S: Andrzej Jakubowski – CWC
           CHAMPION CZECH z dnia 25.09.2002
           CHAMPION SŁOWACJI nr 534/2002 z dnia 1.10.2002

Wrocław, 27-28.09.2003 (międzynarodowa), kl.U, S: Dorota Witkowska – Res.CACIB, CWC

Katowice, 19-21.03.2004 (międzynarodowa), kl.U, S: Andrzej Kaźmierski – CWC

Opole, 23-24.04.2005 (międzynarodowa), kl.W, S: Erwin Deutscher (A) – BIS WET-2
Gąsawa, 4.09.2005 (klubowa), kl.W, S: Aleksandra Sękowska-Miros – BIS WET-1

Środa Śląska, 3.06.2006 (klubowa), kl.W, S: Leszek Siejkowski – BIS WET-3
           WUT-CHAMPION z dnia 5.11.2008